FİLOMOTİVE NEDİR?

FİLOMOTİVE online ikinci el otomobil ihale sistemidir. FİLOMOTİVE bünyesinde bulunan SertifiCAR’ın sunduğu profesyonel ekspertiz hizmeti, FİLOMOTİVE iade garantisi ve FİLOMOTİVE’ın özel olarak geliştirdiği otomobil değerleme ve ihale sistemleriyle ikinci el otomobil satın almak isteyenlere tamamen güvenilir bir ortam sunmak üzere tasarlanarak hizmetinize sunulmuştur.

FİLOMOTİVE’de İHALE’ye sunulan ikinci el otomobiller, FİLOMOTİVE’in 25 yıllık geçmişe sahip alt yapı tecrübesiyle geliştirilen değerleme sistemi ve uzmanları vasıtasıyla satışa sunulur. En yüksek teklifi veren ALICI ÜYE İHALE’ye çıkan ikinci el otomobili satın almaya hak kazanır. FİLOMOTİVE’de ikinci el otomobil satın almak için gerekli tüm işlemler FİLOMOTİVE web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Üyelikten satışa kadar öğrenmek istediğiniz her bilgiye aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bölümlerde belirtilmeyen her konu için 0216 999 38 68 nu.lu telefondan hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında FİLOMOTİVE Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

FİLOMOTİVE’E GÜVEN

FİLOMOTİVE İHALE sistemi; 25 yıllık geçmişe sahip tecrübeli ekibiyle İHALE’nin işleyişin her adımı titizlikle planlanarak geliştirilmiş ve ALICI ÜYELER’in kendini yüzde yüz güvende hissederek çalışmalar yapabilmesi için tasarlanmıştır.

  • FİLOMOTİVE’de ikinci el otomobiller ihaleye çıkmadan önce SertifiCAR Araç Satış Denetimi’nden geçer.
  • SertifiCAR Araç Satış Denetimi’nden geçmemiş ikinci el otomobiller ayrıca ALICI ÜYELER’e gösterilir.
  • SertifiCAR Araç Satış Denetim (ekspertiz) Raporları, FİLOMOTİVE İHALE sistemi üzerinden İHALE’ye sunulan her bir ikinci el otomobilin kendi sayfasından ücretsiz olarak görüntülenebilir veya istenirse PDF formatında yazdırılabilir.
  • SertifiCAR Araç Satış Denetim (ekspertiz) Raporuna göre uygun bulunan ikinci el otomobiller piyasa fiyatına uygun şekilde değerlemesi yapılarak ihaleye sunulur.
  • FİLOMOTİVE İHALE güvenliğini sağlamak için İHALE’ye katılmak isteyen her ALICI ÜYE’den bir teminat veya kredi kartına bir provizyon bedeli talep edebilir. Bu konuda karar verici FİLOMOTİVE’dir.
  • İHALE’de en yüksek teklifi vererek ikinci el otomobili almaya hak kazanan ALICI ÜYE satış işlemi ekranlarından tüm satış sürecini kolaylıkla takip edebilecektir.
  • ALICI ÜYE ikinci el otomobilini teslim aldıktan sonra SertifiCAR Araç Satış Denetim (ekspertiz) Raporu’nda belirtilenlerden farklı bir durumla karşılaşırsa, FİLOMOTİVE’ın sunduğu iade garantisi kapsamında derhal değerlendirmeye alınır.

Her bir süreçle ilgili detaylı bilgi almak için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0216 999 38 68 no.lu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

PROJE YÖNETİCİLERİ

  • Oğuzhan SARI
  • Osman HANBARCI

www.filomotive.com.tr | Copyright 2022 Tüm hakları Filomotive İhale Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.